Complex transport & logistics. One solution. Lubbers.
Offerte nodig?
standaard
spoed
uitzonderlijk
gevaarlijk
Door op Verzenden te klikken, stemt u in met onze Voorwaarden en ons Privacybeleid.
Hoe groot, zwaar
of gevaarlijk
uw transport
ook is. Wij
regelen het.
Altijd de juiste
opties voor
iedere complexe
logistieke uitdaging.
Waar ter wereld uw
lading ook naartoe
moet, wij zorgen
ervoor. Snel, veilig
en betrouwbaar.

Hoe kunnen we u helpen?

Eén telefoontje is genoegWilt u meer weten over onze logistieke en transportdiensten? Neem contact met ons op, we helpen u graag. 
 


Vestiging Newcastle
Scott Ferguson
Sales Manager Northern Region
sales@lubbers.net
+44 (0)1670 707 600
+44 (0)7568 106 102
11 Atley Way
Nelson Industrial Estate Cramlington
NE23 1WA
Verenigd Koninkrijk
Vestiging Esbjerg
Søren Jensen
General Manager Denmark
esbjerg@lubbers.net
+45 7545 6800
+45 4043 2413
Måde Engvej 1-3
6700 Esbjerg
Denemarken
Vestiging Ravenna
Marcello Fiori
Sales Manager Southern Europe
csd@lubbers.net
+39 (0)544 684 241
+39 (0)335 724 3847
Via G.Zanardelli 4
48123 Ravenna
Italië
Vestiging Ploiesti
Florin Budeanu
Accountmanager Romania
ploiesti@lubbers.net
+40 244408041
+40 721 374 360
RO-107025
Aricesti Rahtivani (Ploiesti)
Roemenië
Vestiging Celle
Martin Schuster
General Manager Germany
celle@lubbers.net
+49 (0)5141 9774 66
+49 (0)170 223 800 6
An der Koppel 8
29227 Celle
Duitland
Vestiging Istanbul
Burak Erpehlivan
Manager Freight Forwarding Turkey
istanbul@lubbers.net
+90 (0)850 288 8903
+90 541 405 8262
Omerli Mah. Hadimkoy-Istanbul Cad 260-262
TR-34555 Arnavutkoy/Istanbul
Turkije
Vestiging Stavanger
Steffan Christensen
Director Key Accounts & Partnerships
s.christensen@lubbers.net
+47 917 53 317
Energiveien 9
4056 Tananger
Noorwegen

Experts in complexe logistiek. Neem contact op.

Neem contact op

André Mulder

a.mulder@lubbers.net
+31 (0)6 52 66 51 57

 

Neem contact op

Herman Ruinemans

h.ruinemans@lubbers.net
+31 (0)6 46 08 39 78

 

Neem contact op

Jaap Kroon

j.kroon@lubbers.net
+31 (0)6 515 351 43

“Lubbers is onze vaste partner voor wegtransport. Hun netwerk en de focus op service en kwaliteit zijn een perfecte match voor ons.”

– SR Group, Norway.

“We werken voor urgent transport het liefst met Lubbers, ze zorgen altijd dat ons materieel op tijd arriveert.”

– HESS Denmark.

“Samen met Lubbers bieden we in heel Europa alle denkbare standaard en specialistische DNV 2.7.1 offshore containers & baskets.”

– VP Business Development OEG Offshore Ltd.

“De communicatie met de chauffeurs loopt altijd soepel, dat is voor ons erg belangrijk.”

– HESS Denmark.

“Naast verbeterde efficiëntie en processen, besparen we nu flink op onze jaarlijkse uitgaven voor huur en transport van offshore containers & baskets.”

– Senior Procurement Specialist, Halliburton.

De hoogste standaarden in kwaliteit & veiligheid

© Lubbers Logistics, 2018